A torinói lepel története - Dr. John P. Jackson tudományos előadása

2018. szeptember 03. hétfő, 10:54

 

 

A Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda valamint a Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kara szeretettel meghívja Önt és barátait Dr. John P. Jackson tudományos előadására.


Időpont:

2018. szeptember 24. 15:00 


Helyszín:

CERVINUS TEÁTRUM
5540 Szarvas, Kossuth Tér 3.

 


Együttműködő partnerek:

SZENT KLÁRA RÓMAI KATOLIKUS PLÉBÁNIA
ÓTEMPLOMI EVANNGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG
ÚJTEMPLOMI EVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG
CERVINUS TEÁTRUM

 

A RÉSZVÉTEL REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT!

 


Regisztráció:

együttműködő partnereink webfelületén, facebook oldalán, csoportos bejelentkezés a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen

 

 


 

 

 

 

Képgaléria

Belső nyelvvizsga korábban végzett hallgatók részére

A Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kara a 2011. évi CCIV. törvény 107. § (2) bekezdésében foglaltak alapján külön nyelvi vizsga lehetőségét biztosítja azoknak a 2012/2013-as tanévben vagy korábban záróvizsgát tett egykori hallgatóinak, akik nyelvvizsga hiányában nem vehették át oklevelüket. BŐVEBBEN

Videotár

Diákigazolvány

A diákigazolvány igénylés a NEPTUN rendszer bevezetésével elektronikusan történhet, melyet az oktatási igazolványokról szóló 362/2011 (XII.30.) kormányrendelet szabályoz. Amennyiben a hallgató még nem igényelt állandó diákigazolványt, vagy az megrongálódott, elveszett, akkor az alábbiak szerint igényelhet: LETÖLTÉS

Pénzügyek teljesítése

A hallgatók különböző befizetési kötelezettségeiket (például: ismételt vizsgák díjai, különeljárási és szolgáltatási díjak, továbbá KÖLTSÉGTÉRÍTÉSI DÍJ/ÖNKÖLTSÉG DÍJA, és a Pedagógiai Karon a kollégiumi térítési díj) az alábbi módon teljesíthetik TOVÁBB

BejelentkezésHonlapunk megtekintéséhez a Mozilla Firefox program használata javasolt

Designed by simple wp themes.