A GFF Békési Szakképző 3 diákja az országos döntőben

2019. február 18. hétfő, 09:28

 

  Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott iskolánk három tanulója, Békés megyét ők képviselik! A mezőgazdasági gépésztechnikusok versenyének országos döntőjébe 18 diák jutott be, köztük a békési Kiszely Péter Zoltán és Kis Péter (felkészítő tanáraik: Szládek László, Ardeleán György és Bálint Imre), a mezőgazdasági technikusok versenyének 15 fős országos döntőjébe Bóné Zsombor Sándor került be (felkészítő tanárai: Szlota József és Lukácsné Szűcs Katalin).
 

 

 

Gratulálunk és sikeres döntőt kívánunk diákjainknak és tanáraiknak, hogy eredményesen kéviseljék a GFF iskoláját, Békés várost és Békés megyét!

 

 


 

 

 

 

Képgaléria


 

TOVÁBBKÉPZÉSI AJÁNLAT

BÖLCSŐDÉK, ÓVODÁK,

ISKOLÁK RÉSZÉRE

ÚJ JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:


2019. JÚLIUS 31.

 


 

Belső nyelvvizsga korábban végzett hallgatók részére

A Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kara a 2011. évi CCIV. törvény 107. § (2) bekezdésében foglaltak alapján külön nyelvi vizsga lehetőségét biztosítja azoknak a 2012/2013-as tanévben vagy korábban záróvizsgát tett egykori hallgatóinak, akik nyelvvizsga hiányában nem vehették át oklevelüket. BŐVEBBEN

Videotár

Diákigazolvány

A diákigazolvány igénylés a NEPTUN rendszer bevezetésével elektronikusan történhet, melyet az oktatási igazolványokról szóló 362/2011 (XII.30.) kormányrendelet szabályoz. Amennyiben a hallgató még nem igényelt állandó diákigazolványt, vagy az megrongálódott, elveszett, akkor az alábbiak szerint igényelhet: LETÖLTÉS

Pénzügyek teljesítése

A hallgatók különböző befizetési kötelezettségeiket (például: ismételt vizsgák díjai, különeljárási és szolgáltatási díjak, továbbá KÖLTSÉGTÉRÍTÉSI DÍJ/ÖNKÖLTSÉG DÍJA, és a Pedagógiai Karon a kollégiumi térítési díj) az alábbi módon teljesíthetik TOVÁBB

BejelentkezésHonlapunk megtekintéséhez a Mozilla Firefox program használata javasolt

Designed by simple wp themes.